نام شرکت: آریا آزما آویسا
حوزه فعالیت: تولید محصولات زیست فناور

فعالیت شرکت آریا آزمای آویسا در راستای تولید محصولات زیست فناور تحقیقاتی و صنعتی با تکیه بر دانش و نیروی بومی کشور است. هدف این فعالیت کمک به تولید داخل، جلوگیری از خروج ارز از کشور، ایجاد اشتغال برای نیروهای متخصص و متعهد و برطرف نمودن نیازهای هم‌وطنان و همکاران به محصولات زیست فناور است. طیف وسیع گستره علوم بیوتکنولوژی و همکاری متخصصین و کارشناسان رشته‌های مختلف علوم پایه پزشکی، فنی و مهندسی و علوم بالینی در این شرکت، سبب دامنه وسیع فعالیت شرکت آریا آزمای آویسا شده است. امید است با همراهی دانشمندان و دانش‌پژوهان ایران عزیز، بتوانیم نقشی ماندگار در تار و پود آموزش و پژوهش این مرزوبوم باشیم.

مأموریت کنونی این شرکت، برطرف نمودن نیاز محققین و صنعت گران حوزه بهداشت و درمان، صنعت غذا، دامپروری و دامپزشکی داخل کشور به محصولات زيست فناور است. در این راستا شناسایی نیاز، ارائه محصولات و خدمات با كيفيت مطلوب، در دسترس و مقرون به‌صرفه از اولویت‌های کنونی کاری این شرکت است. گسترش دامنه محصولات شرکت آریا آزمای آویسا با کمک متخصصین بومی داخل کشور و معرفی محصولات تحقیقاتی و صنعتی به بازارهای جهانی چشم‌انداز کوتاه‌مدت این شرکت است.

محصولات و خدمات شركت آريا آزما آويسا در آدرس www.ariabio.ir قابل مشاهده است. با ثبت نام در قسمت مشاوره وب سايت، از خدمات رايگان بهره مند شويد.